Minecraft ve Gta San Andreas Apk İndirin‏

Her geçen gün gelişen oyun sektörü, yavaş yavaş telefonlarımıza kaymaktadır. Bilgisayar ve oyun konsolu için oyun üreten firmalar artık yeni oyunlarını telefon ve tabletler için üretmektedir. Özellikle android ve ios cihazlarında oynanan oyunlar ile, milyonlarca kullanıcı zamanını rahatlıkla geçirebilmektedir. Bu oyunlar arasında önemli bir yere de Minecraft sahiptir. Bilgisayarda büyük bir yankı oluşturan oyun, türü bakımından eşsiz ögeler barındırmaktadır.

Sizlere bu başlığımızda Minecraft – Pocket Edition android oyununu tanıtacağız. Bilgisayarda oynadığınız oyundan hiçbir farkı olmayan telefon versiyonunda, ayrıca yeni özellikler de dahil olmaktadır. Cihazdan cihaza değişen boyutu ve yine cihazdan cihaza değişen minimum işletim sistemi sürümü özelliği ile Google Play Store üzerinden oyuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Günümüzde beş milyona yakın indirilme sayısına ulaşan oyun, Mojang tarafından yapılmıştır ve atari oyunları kategorisine girmektedir. Nitekim atari oyunlarının dışında birçok türü de bünyesinde barındırmayı başarmaktadır.

Son güncellemesini 18 Aralık günü yapan Minecraft – Pocket Edition, android marketinde 13,49 liradan satışa sunulmaktadır. Fakat internet üzerinden birçok site ücretsiz olarak oyunu paylaşmaktadır. Sonsuz bir dünyada yer almak isteyenlerdenseniz bu oyun tam size göre. Kaynaklarınızı kullanarak sınırsız birimler, evler, yapılar yapabilirsiniz. Hayvanlardan yün, pamuk toplayabilirsiniz. Geceleri ise size zarar verecek yaratıklarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Birçok oyun moduna sahip olan Minecraft – Pocket Edition, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için harika bir oyun.

MineCracft apk dosyasını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz

Minecraft Pocket Edition Apk İndir

Çocukluk zamanlarımızın en eğlenceli oyun serisiydi Grand Theft Auto. Vice City efsanesi ile başlayan ve yeni oyunları ile daha da fazla eğlenmemizi sağlayan GTA serisi daha sonra San Andreas, Gta IV, Liberty City ve GTA 5 oyunlarını piyasaya sürdü. Bilgisayar ve oyun konsollarında büyük ilgi duyan bu oyunlardan San Andreas şimdi telefonlarımızda yerini alıyor. Grand Theft Auto: San Andreas, geçtiğimiz günlerde Google Play Store’da yayın hayatına başladı.

Boyutu ile dudak uçuklatan Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar Games firmasının yapımcılığında piyasaya sürüldü. Toplamda 2,4 gblık bir alana ihtiyaç duyan oyun, sağlam kurgusu ve grafik özelliklerinden dolayı bu kadar yüksek boyuta sahip olmaktadır. Henüz 1.05 sürümü markette bulunan oyun Android3.0 ve üzeri kabul etmektedir. Piyasaya yeni çıkmasına rağmen beş yüz bin indirmeye ulaşan oyun, her geçen gün yeni oyuncuları bünyesine katıyor. Google Play Store üzerinden 12,99 gibi bir ücret ile oyuna sahip olabilirsiniz.

Grand Theft Auto: San Andreas ‘ın konusuna bakacak olursak, bilgisayar oyunundaki kurgunun hemen hemen benzeri telefonda da yer almaktadır. Grafik özellikleri ise bilgisayar oyununa göre daha kaliteli ve net. Yine büyük maceralara, aksiyonlara sahne olucak bir oyun bizleri bekliyor. Telefonunuz eğer oyuna uyumluysa hemen Grand Theft Auto: San Andreas oynamaya başlayabilir ve GTA ruhunda yerinizi alabilirsiniz.

Grand Theft Auto San Andreas Apk İndirin

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

1 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Çok teşekkür ederim genelde Minecraft’ı bilgisayarda oynuyordum.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir