iPhone 6 Çalışırken Görüntülendi

Duyurulması ile beraber telefon dünyasını kasıp kavuran iPhone 6 bildiğimiz gibi 9 Eylül 2014 tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Fakat tanıtımdan önce medyaya iPhone 6’nın çalışır durumdaki videosu sızdırıldı. Bu video ile iPhone 6 ‘nın işletim sistemini ve menüsünü rahatlıkla görebiliyoruz.

iPhone 6’nın 4.7″ ve 5.7″ ‘lik iki seçenek ile çıkacağını biliyoruz. Çalışır durumdaki bu videodaki iPhone 6 ise 4.7″. Apple ‘ın 9 Eylül 2014 tarihinde etkinlikte tanıtılacak olan iPhone 6 hakkında bir çok dedikodu çıkmıştı. Fakat bu dedikoduların asılsız olduğunu aşşağıdaki videoya bakarak görebilirsiniz.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi iPhone 6 ‘nın her şeyi tamamlanmış. Sadece resmi olarak tanıtımından sonra piyasaya sürülmesini bekleyeceğiz. iPhone 6 ‘yı satın almayı düşünen arkadaşlar malesef bi 15 – 20 gün daha bekleyecekler :)

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

Benzer Yazılar

1 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Çağlar CAYVARLI
20 Kasım 2014 00:44

Steve Jobs mezarında delı gıbı tıtrıyordur herhalde , Apple mağaza açacağına cihazlarının sıvı temasına önem versin, garanti kapsamında olan bu tarz cihazların sıvı temasını kesinlikle çözlemeleri gerekmektedir. Garanti servisi bu bahanenin altına cok yatıyor. Bu da müşteri memnuniyetini çok etkilemekte.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir