İnstructables ile Pagerank 6 Backlink Kazanın

Backlink kategorisinin üstünde uzun zamandır durmuyordum ve bunun farkındaydım. Umarım bu kategoriyi unuttuğumu düşünmemişsinizdir :) . Herneyse bu gün İnstructables.com ‘dan bedava pagerank 6 backlink alacağız.

instructables-logo

Öncelikle instructables.com websitemize girelim (yukarıdaki logoya tıklayarak hızlıca siteye erişebilirsiniz.) Ardından sitenin üst menüsünden “Sign Up” seçeneğine tıklıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi kayıt olacağız. Önümüze bizden bir plan seçmemizi isteyen bir sayfa geliyor. Burden “Free” seçeneğine tıklayarak ücretsiz planı seçiyoruz ve kayıt işlemine devam ediyoruz.

instructables-kayit-sayfasi

 

Karşımızdaki yukarıdaki görseldeki gibi bir ekran geliyor. İnstructables’a Facebook , Twitter , Google + , Autodesk veya mail adresimiz ile kayıt olabiliyoruz. Gerekli alanları doldurduktan sonra mailimize girip üyelik mailini onaylıyoruz.

Mailimizi onayladıktan sonra http://www.instructables.com/account/login adresinden belirlediğimiz kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yapıyoruz. Üyeliğimizi tamamlayıp giriş yaptıktan sonra http://www.instructables.com/you adresine giriyoruz ve karşımıza çıkan sayfada “Settings” bölümüne giriyoruz. Burdan kullanıcı bilgilerimizi düzenleyebiliyor , avatarımızı değiştirebiliyor ve websitemizi ekleyebiliyoruz. Bizim için önemli olan websitemizi ekleyip bedava pagerank 6 backlink almak. Bu yüzden bu sayfada bulunan “Website Name” kısmına anahtar kelimemizi ve “Website URL” kısmına da website linkimizi ekliyoruz.

Bu sayede İnstructables.com’dan ücretsiz olarak pagerank 6 dofollow backlink sahibi oluyoruz. Backlinkinizi http://www.instructables.com/member/[kullanıcı adınız] adresinden kontrol edebilirsiniz. Benim İnstructables sayfamı ziyaret etmek isteyen arkadaşlar buraya tıklayabilirler.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

4 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Bu siteyi duymamıştım. Ben de girip bedava pr6 backlinkimi aldım :)

Cevapla

Çok teşekkürler Pagerank 6 baclink bir nimet resmen.

Cevapla

Gerçekten çok teşekkürler.Süper oldu benim için.

Cevapla
ismail yanki
16 Ocak 2017 10:34

Bizde sayenizde sitemizi ekledik. İnşallah hayırlısı olur. Teşekkürler.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir