Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

Burhan Emre UZUN

Seo Uzmanı Emre UzunHayatta yediğim en iğrenç şey kıymalı yumurtalı ve maydanoza benzeyen bitkili pideydi. Bu arada maydanoz gerçekten öyle mi yazılır bilmiyorum.
Yarın ne olacağını da bilmiyorum, çok değişken ve bir o kadar da garip olan yaşantıma ayak uydurmanın ne kadar zor olduğunu pek olmayan ama olduğu zaman da sözde değil özde var olan dostlarıimdan öğrendim. Günlerce aç kalabiliyorum ve susuz. Bir ay boyunca dışarı çıkmadığım günler oldu, deliyim, delilik bir hastalıktır, geçmiş oldu.
Ben hayatımda hiç gereksiz bir insanın biyografisini okumadım, hiçbir insan gereksiz değildir, ben kendimi gereksiz görüyorum. Aslına bakarsanız ünlü olmayan desem daha doğru olur, benim herhangi bir yerde kazandığım ödülüm, çıkardığım albüm, oynadığım film ve zengin bir babam yok. Ben son derece gereksiz bir insanım. O kadar gereksizim ki bazı günler saatlerce bir noktaya bakıp eğleniyorum.
Adım Burhan Emre Uzun, itiniyla planlanmış bir raslantıyım.
Çocukluğumdan kalan bir kaç anı var, sürekli hatırladığım, babamı her göremediğimde, anneme her bakışımda. Bir gün, babam bizimleyken, parka götürmüştü beni, bu kadarını hatırlıyorum.
Keşke hayallerimin fotoğraflarını çekebilsem. Yaklaşık iki senedir hayatıma renk gelsin diye başlamıştım fotoğraf çekmeye, öyle abiduk gubiduk şeyler işte

Bazıları benim için aptal diyor, onları anlamıyorum, aptallığıma verin.Kedilere bayılırım ve köpeklere.Mantıyı çok severim.Öküz gibi yemek yerim ama hiç kilo almam.Sınavlara çalışıyormuş gibi yaparım.Bazen umursamaz olabilirim.Çok havalı değilimdir, selam veren hiçkimseyi geri çevirmiyorum. Düşündüğünüz gibi değil yani.Yazmayı severim. Gözlemeyi de severim (yiyecek olan, hamurdan yapılan gözleme) mantık hatası mı var? KESTİK.