GTA 5 PC Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz sene Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alan ve kısa sürede elde ettiği satış başarısıyla kırılmadık rekor bırakmayan GTA 5′in PC için çıkış tarihi ile ilgili yeni bir iddia daha geldi.

Daha önceki söylentiler genel olarak 2014′ün ilk çeyreği, ikinci çeyreği ve benzeri ifadelerle bizlere net bir tarih vermiyordu; fakat bu sefer ortaya çıkan söylentiye göre GTA 5 PC için 12 Mart‘ta raflardaki yerini alacak

GTAV

Haberin kaynağı ise Brezilya‘lı bir oyun distribütörü. Brezilya‘da yerel bir mecraya demeç veren firmanın yetkili ismi, oyunun 12 Mart‘ta PC için yayınlanacağını iddia etmiş.

Tabii ki konu hakkında Rockstar cephesinden bir doğrulama gelmiş değil. Öte yandan PS3 ve Xbox 360 için PC’den önce yayınlanan GTA 4 ve L.A. Noire gibi oyunların PC’ye 6 ay sonra geldiğini düşündüğümüzde, GTA 5için verilen 12 Mart tarihide mantıksız gelmiyor değil. Elbette Red Dead Redemption örneğindeki gibi PC oyuncularının çıkış tarihi söylentileriyle oyalanıp, hiç çıkmama ihtimali de yok değil. Bekleyip göreceğiz.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0
Etiketler: gta, gta 5, gta 5 pc, rockstar,

Benzer Yazılar

1 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Bekleyip duruyoruz.İnşallah bir an önce çıkar.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir