Google Play Store’da En Çok İndirilen 10 Oyun

Bildiğiniz üzere Google Play Stroe ve Appstore’deki uygulamalar 4.000.000’un üzerinde. Bizde bu 4.000.000 oyun ve uygulamaların içerisinden bu hafta en çok oynanan ve çok sevilen oyunları bulduk. Aşağıda paylaştığımız oyunların neredeyse çoğu bağımlılık yapıcı oyunlardır. Bu yüzden oyunlara kendinizi kaptırmanızı önermeyiz.

1) Asphalt 8

Asphalt-8

İlk görücüye çıktığında paralı olan bu oyun ücretsiz olduğundan beri neredeyse her hafta zirvede bulunuyor. Oyunu bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. Google Play ve Appstore’deki en çok sevilen ve oynanan araba yarışı oyunu diyebiliriz.. Yeni yarışlar yapıp yeni arabalar alabilirsiniz. Üstelik Asphalt 8‘i online olarak da oynayabilirsiniz

Asphalt 8 İndirmek İçin Tıklayın

2) Subway Surfers

Subway Surfers

Boyutunun düşüklüğü, grafiklerin netliğiyle dikkat çeken bu oyuna bağımlı olmamanız mümkün değil. Oyunun amacı kaza yapmadan ve engellere takılmadan rekor kırmak. Kazandığınız oyun paralarıyla yeni bir özel güç veya karakter alabilirsiniz. Boyutu sadece 41MB olan Subway Surfers bu hafta en çok indirilenler sırasında ikinci olarak listede yerini alıyor.

Subway Surfers İndirmek İçin Tıklayın

3) FIFA 15 Ultimate Team

Fifa 15 Ultimate Team

Oyun konsollarının en çok oynanan oyunu FIFA 15 artık cep telefonlarınızda. Cep telefonunda bu oyunu aynı bilgisayarda oynadığınız gibi oynayabilir, yeni transferler ve çevrimiçi başka oyuncularla bu oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Üstelik bu güzel oyun ücretsiz olarak Google Play Store‘da yerini almış.

Fifa 15 Ultimate Team İndirmek İçin Tıklayın

4) Clash of Clans

Clash of Clans

4 yıldır her hafta en çok indirilenler zirvesinde olan Clash of Clans adlı oyunu es geçmek olmazdı. En çok ciro yapan bu oyunu seveceğinizi garanti ediyoruz. Oyun başlarda size küçük bir köy veriyor. Bu köyü geliştiriyorsunuz. Diğer köylerle savaşıp ganimette kazanabiliyorsunuz. Unutmadan söyleyeyim bu oyun oynline oynanıyor ve ücretsiz.

Clash of Clans İndirmek İçin Tıklayın

5) Minecraft

minecraft

Bilgisayarların en çok sevilen oyuunlarından biri olan Minecraft artık mobilde. Ücretli olmasına rağmen çoğu kullanıcı tarafından indirilen bu oyun Google Play Store’da Minecraft: Pocket Edition ismini alarak yerini almış sizi bekliyor.

Minecraft: Pocket Edition İndirmek İçin Tıklayın

6) Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Her hafta zirvede olan Candy Crush Saga adlı oyunu bilmeyeniniz yoktur. Zeka oyunu olmasına rağmen çoğu kişi tarafından indirilmiş. Bağımlılık yapıcı bu oyunda size verilen şekerlerin yerlerini değiştirerek patlatıyorsunuz ve bu şekilde en yüksek skoru yapmaya çalışıyorsunuz.

Candy Crush Saga İndirmek İçin Tıklayın

7) 8 Ball Pool

8 Ball Pool

Bilardo sevenlere özel yapılmış bir oyun olan 8 Ball Pool gerek grafikleriyle gerekse hafif bir oyun olması özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Bağımlılık yapan  bu oyunu online olarak oynarken zevk alacaksınız. Üstelik tamamen ücretsiz olarak Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

8 Ball Pool İndirmek İçin Tıklayın

8) Tiltagon

tiltagon

Bu hafta Google Play Store’da çoğu kişi tarafından indirilen bu oyuna bayılacaksınız. Kürenizi telefonunuzun sensörüyle dengede tutun ve deliğe ulaştırın.

Tiltagon İndirmek İçin Tıklayın

9) Real Racing 3

Real Racing 3

Bir güzel araba yarışı oyunu daha. Real Racing 3 ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Grafikleri yüksek olduğundan boyutu birazcık fazla ama kesinlikle araba yarışı oyunu seviyorsanız bu oyunu yüklemelisiniz.

Real Racing 3 İndirmek İçin Tıklayın

10) Trivia Crack

Trivia Crack

Bilgi oyunu olan Trivia Crack bu hafta en çok indirilenlerden biri. Bu oyunu online olarak oynayabilirsiniz. Oyun size ve rakiplerinize sorular soruyor. En çok doğru yanıtı veren kazanıyor.

Trivia Crack İndirmek İçin Tıklayın

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

Benzer Yazılar

2 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Müjgan Bahar
15 Ağustos 2015 13:44

Tamamı tabletimde kayıtlı oyunlar ben siliyorum oglum ve kızım sürekli geri yüklüyorlar. Bu oyunların bilgisayarıma geri yüklenmesini nasıl engellerim bilen var mı?

Cevapla

Çok güzel bir makale olmuş Emre Bey, Platstore en sevilen oyunlarını derlemişsiniz, tesekkürler.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir