Glance her saati Akıllı Saat yapabiliyor

Glance” küçük ve üzerinde ince ekranı olan bir aparat. Onu normal saatinizin hattının içeri bölümüne geçiriyorsunuz ve tüm akıllı saatlerin özelliklerine sahip bir ürüne sahip oluyorsunuz.İnsan bunları duyunca “Vay be teknoloji ne kadar gelişmiş” diyor değil mi ? Gelin Glance’ı daha yakından inceleyelim.

Bakışta bir çok şey yapabiliyor. Bluetooth ile akıllı telefonunuzu birlieştirdiğinizde kimin çağrı yaptığını görebiliyorsunuz , telefonunuz bir yerde unuttuğunuz zaman onu bulmaya yardımcı oluyor aynı zamanda bilek ve parmak hareketlerinizi emirlere dönüştürebiliyor..

İşin en güzel tarafı ise üç boyut özeliiği var ve istenilen saatle kullanmak mümkün. Eğer saat takmak istemiyorsanız onu özel deri kemer ile tek başına bir aksesuar olarak da kullanmak mümkün. Glance’ın küçük LED ekranına gelen mesajları görmek, bir tuş ile otomatik olarak cevap vermek, istenmeyen aramaları spam listesine düşürmek bile mümkün!

Glance’ ın 3D hareket algılama özelliği de çok ilginç. Çünkü Glance ile bilek ve parmak hareketleriniz ile TV’ye uzaktan kumanda yapmanız veya bilgisayarda elinizi mouse gibi kullanmanız, hatta fare tuşuna basar gibi tıklamanız bile mümkündür.

Şu anda üretime geçmek için Kickstarter sitesinde açılan bağış kampanyasında, istedikleri miktarın üçte biri elde edilmiştir.Siz de bu projenin derhal hayata geçmesini istiyorsanız Kickstarter sitesine girerek bağışta bulunabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir