Disqus ile Pagerank 9 Backlink Kazanın

Merhaba arkadaşlar bu gün beraber Disqus adlı websitesinden Pagerank 9 değerdinde backlink kazanacağız.Disqus dünya çapında bir sosyal tartışma platformudur.Dünya çapında en çok kullanılan CMS sistemleri (WordPress , Joomla ve DLE gibi) ile uyumludur ve diğer CMS sistemlerine entegre edilerek okuyucuların yorum yapmasına izin verir.Şimdi Disqus dediğimiz bu siteden backlink almaya geldi sıra.

İlk olarak Disqus ‘a üye olmamız gerek.Hemen tarayıcımıza https://disqus.com/profile/signup/  linkini yapıştırarak Disqus’un kayıt sayfasına gidiyoruz.4 farklı şekilde Disqus ‘a kayıt olabiliriz.Disqus bize Facebook , Twitter , Google Plus ve e-mail adresiniz ile kayıt olma seçeneği sunuyor.Biz mail ile kayıt olalım.Email adresimizi , kullanıcı adımızı ve şifremizi girerek “Create Account” butonuna tıklıyoruz.Üye olduktan sonra ilk işimiz mail adresimize gelen maile tıklayarak üyeliğimizi onaylamak.Onaylayalım , ne olur ne olmaz .

Ardından https://disqus.com/[kullanıcı adınız] adresine giriyoruz.( [kullanıcı adınız] yazan yere sizin kendi kullanıcı adınız gelecek) Girdğimiz bu sayfa bizim profil adresimiz.Profilimize girdikten sonra “Edit Profile” butonuna tıklıyoruz ve profilimizi düzenlemeye başlıyoruz.Buradan nereye ne yazacağını kontrol edebilirsiniz.Bizim için önemli olan yer “Website” bölümü. Website bölümüne kendi websitemizi yazıyoruz (dilerseniz diğer bölümleri de doldurabilirsiniz) ve Next yazısına tıklıyoruz.Bu şekilde Disqus’tan ücretsiz bir şekilde backlink kazanıyoruz.

Disqus Backlink

Yukarıda gördüğünüz gibi websitemizi Disqus profilimize ekledik.Böylece Pagerank 9 değerine sahip Disqus sitesinden backlink kazanmış olduk.Bu arada üyeliğinizi Disqus yorum sistemini kullanan tüm websitelerinde kullanabilirsiniz.Bu şekilde sadece backlink için Disqus’a üye olmamış olursunuz.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

11 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Disqus gerçekten harika mı harika bir olayı gerçekleştirmiş. Bunu söylememdeki sebep hem harika bir yorum formu sunması hem de dediğiniz gibi Pagerank 9 backlink vermesi. Yazı için teşekkürlerimi sunarım.

Cevapla
Yusuf yetişen
13 Ağustos 2014 17:45

Sağolun Pagerank 9 backlinke de sahip olduk sayenizde :)

Cevapla
Efecan Önal
13 Ağustos 2014 23:20

Ücretsiz backlink almayı çok seviyorum , sayenizde Pagerank 9 değerinde bir backlinke sahip olmuş oldum :)

Cevapla

Teşekkürler Disqus’u ben de kullanıyorum gayet kullanışlı ve güzel.Ayrıca backlink kaynağı olması ayrı bir güzel.

Cevapla

Tek kelime ile harikasınız.. Sayenizde kaliteli backlink sahibi oldum teşekkür ederim.

Cevapla

Disqus sadece yorum sistemi olarak biliyordum.Sayenizde farklı özelliğini de gördük.Teşekkürler

Cevapla

İşte bu güzeldi. Disqus’u biliyordum fakat Disqus’tan Pagerank 9 backlink kazananabileceğimizi bilmiyordum. Sağolun :)

Cevapla

Teşekkürler , çok sağolun :)

Cevapla

Güzel bir ipucu olmuş, bu sayede gelsin bedava backlinkler :)

Cevapla
Timur Demir
11 Kasım 2014 10:57

Hem yorum sistemine farklı bir pencereden bakma şansı veriyor aynı zamanda sitenize backlink sağlıyor bu açıdan tartışılmaz, mükemmel. Bilgiler içinde teşekkürler.

Cevapla

Güzel paylaşım. Teşekkürler, biz de backlink alalım :)

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir