Archos’un CEO’sunun Başına Gelenler

Suya dayanıklılığını test etmeyi dileyen CEO’nun başına gelenler..Çok bilgilendirilmeyen CEO telefonu su dolu kaba koyunca başına gelenleri kendisi dahi şaşırdı..

Archos‘un CEO’su yeni Android telefonu Quecha Phone‘u kameralara tanıtımı esnasında yanlış bilgilendirmenin kurbanı oldu. Telefonun darbelere ve suya dayanıklı olduğunu herkese göstermek isteyen CEO, kameraların önünde telefonunu su dolu kaba atınca olanlar oldu.
Cihazı suya attıktan sonra, cihazın dokunmatik ekranının çalışmadığını anlayan CEO, ne yapacağını şaşırdı. Yere düşürmeye ve darbelere karşı gerçekten dayanıklı olan Quecha Phone‘nun gerçekte suya o kadar da dayanıklı olmadığı anlaşıldı. Archos’nun CEO’sunun zor anlarını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte Yapılan Açıklamalar

Archos‘un kendisine ait olan internet sitesinde Quecha Phone‘un ıP54 sertifikasına sahip olduğu, CEO’nun gereği kadar bilgilendirilmemesinden dolayı böyle bir kazanın yaşandığı, gerçekte telefonun sadece su sıçramalarına karşı dayanıklı bulunduğu hakkında bir açıklama yapıldı.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

Benzer Yazılar

1 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Gerçekten koskoca CEO’ya yazık olmuş.Elden ne gelir ki bu durumda :)

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir