Android Üzerinden Para Kazanın!

MintCoins

Merhabalar arkadaşlar bu gün kendiminde kullanmakta olduğum bir Android uygulamasını sizle paylaşacağım.Uygulamamızın adı “MintCoins“.Bu Android uygulama sayesinde Android üzerinden para kazanabiliyoruz.Uygulama sadece Android telefonlarda çalışmakta ve ödeme garantisi sunmakta.Şahsen ben ödeme almış bulunmaktayım.

Uygulama tanıtımına geçecek olursak ; Anket doldurarak , webde surf yaparak  , Google Play Store‘dan başka uygulamalar indirerek coin kazanıyoruz.Bu coinler hesabımızda birikiyor.100 coin 1$ demek.100 coininiz yani olunca yani 1’da ödeme alabiliyoruz.

MintCoins Kayıt Olmak

Buraya tıklayarak uygulamamızı Android telefonumuza indiriyoruz.( Ayriyeten Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mindfreelabs.mintcoins )

Ardından uygulamayı açıyoruz.Karşımıza “Uygulamaya giriş” ekranı gelecek , fakat biz daha üye olmadığımızda hemen alttaki “Register” yazısına tıklayıp üye oluyoruz.

Üye olurken en altta Refferal Code diye bir seçenek olacak.Oraya “qaVH6fGIa” kodumuzu giriyoruz.(Tırnak işaretleri yok).Bu kod sayesinde hem üye onay sistemine takılmadan üye oluyoruz hem de 10 cent kazanıyoruz.

Kayıt olduktan sonra uygulamamızın ana sayfasından uygulamaya giriş yapıyoruz ve karşımıza seçenekler çıkıyor.Bu seçenekler üzerinden herhangi birine tıklayarak rahatlıkla coin kazanabilir 1$ olunca da ödemenizi “Paypal” üzerinden alabilirsiniz.

Buyrun bu da ödeme kanıtımız.

ödeme-kaniti

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir