Android Bedava İnternet Uygulaması

İnternet günümüzde olmazsa olmazlar arasında , hele ki akıllı telefon kullanıyorsak. Çünkü akıllı telefonlarımıza yüklediğimiz nerdeyse her uygulama internet ile çalışıyor. İnternet paketiniz yokken Twitter, Facebook, Tango ve Whatsapp (olmazsa olmazlardan) gibi uygulamalar ile arkadaşlarınız ile iletişim kurmanız imkansız. (Wifi falan yoksa tabi.)

Gelelim çevrede kablosuz bağlantı yokken ve internet paketimiz bulunmamakta iken nasıl İnternet’e girebileceğimize. Bu konuda bize “Your Freedom” adlı uygulama yardımcı oluyor. İnternet paketimiz olmadan internete girmemizi sağlayan bu uygulamayı gelin beraber tanıyalım.

Your Freedom uygulaması internet paketiniz olsun, olmasın VPN ağlar sayesinde internete erişmenizi sağlıyor. Bunun için mobil verinizi açmanız yeterli oluyor. Uygulama şu anda sadece Google Play Store‘da bulunmakta. Android telefonu olan her kullanıcı uygulamayı indirip rahatlıkla internete bağlanabiliyor.

Your Freedom ile Bedava İnternete Girmek

Öncelikle akıllı telefonumuza Your Freedom uygulamasını indiriyoruz.

Your Freedom Uygulamasını İndir

Ardından uygulamamızı kuruyoruz ve mobil verimizi açıyoruz. Eğer telefonunuzda bakiyeniz varsa veya akıllı telefonunuz faturalı ise hiç bu işlemlere bulaşmayın. ( TL falan gider sorumluluk kabul etmem ona göre. )

Uygulamamız kurulduktan sonra uygulamaya mail adresimiz ile kayıt oluyoruz. Ardından Your Freedom uygulaması açılıyor. Hemen alttan “Ayarlar” seçeneğine tıklıyoruz ve ayarları aşşağıdaki gibi yapıyoruz.

Your Freedom ile Bedava İnternete GirinArdından geri uygulamamızın anasayfasına dönüp “Bağlan” seçeneğine tıklıyoruz ve akıllı telefonumuzun bildirim çubuğunda anahtar resmi çıkana kadar bekliyoruz. Akıllı telefonumuzun bildirim çubuğunda anahtar resmi çıktıktan sonra internet bağlantımız gelmiş oluyor. Artık telefonunuz ile internet gerektiren uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. ( Biraz yavaş ama hiç yoktan iyidir değil mi? )

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

6 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

İnternet paketimizde kırmızı ışık yandığı anda işimize çok yarayacak.

Cevapla

Bir ürlü açamadım uygulamayı.

Cevapla
Emre Uzun
28 Mart 2015 15:54

Uygulamanın çalışması için mobil verinizin açık olması gerekmektedir.

Cevapla

Root gerekli mi

Cevapla
Emre Uzun
25 Mart 2016 18:34

Hayır root gerekli değil.

Cevapla

Internet yavas biraz hizlandirmak icin HOLA programini kullana bilirsiniz

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir