Adidas’ın yeni saati : miCoach Fit Smart

Adidas yeni akıllı saatini sudu.Saatin adı ise miCoach Fit Smart olarak açıklandı. Bu yeni akıllı saat hakkında bilgii FCC ve birkaç spor mağazası sızdırılmış durumda.

Adidas miCoach Fit Smart Leak

Aslında bu saat Adidas ‘ın önceki akıllı saati miCoach Smart Run ile, Nike’ın Fuelband SE cihazlarının birleşiminden oluşuyor diyebiliriz. Üretilecek yeni akıllı saat Nike Fuelband gibi nokta tabanlı bir ekran ile gelecek, ama miCoach Fit Smart muhtemelen Android Wear işletim sistemini kullanmayacak. Başka bir haber de ise bu yeni akıllı saat Google Fit hizmeti ile tam uyumlu olacağı yazıyor.

Akıllı saate ilk önce FCC tarafından sertifikası verilecek, daha sonra ise iki spor mağazası tarafından miCoach Fit Smart ön siparişleri toplanacak. Fakat önsipariş verilse bile Adidas’ın yeni saati önsipariş listeden çıkarılabilir.Çünkü ürünün resmi olarak tanıtımı henüz gerçekleşmedi. Belirtilen diğer haber de ise , Adidas miCoach Fit Smart hem kalp ritminizi, uyku düzeninizi ve spor alışkanlıklarınızı ölçebilecek ve hem de bunu Google Fit uygulaması ile paylaşabilecek denildi.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0

1 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Tunahan Şenel
12 Ekim 2014 14:28

Daha fit bi hayat için Adidas miCoach Fit :D :D :D

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir