SEO Hizmeti

Burhan Emre Uzun tarafından size sunulan SEO hizmeti; İngilizce olarak Search Engine Optimization Service ve kendi dilimize arama motoru optimizasyon hizmeti olarak tercüme edebileceğimiz hizmet ihtiyaç duyduğunuz web site, anahtar kelimeler, kampanya, hedef müşteri kitlesi gibi ihtiyaçlarınıza özel olarak web sitenizin iç ve dış optimizasyonu, içerik ve malzeme optimizasyonu, hedef kitle ve rekabet analizi ve diğer işlemler ile ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenen arama motoru sonuçlarında sitenizin ilk planda çıkarak size kazanç, gelir, marka bilinirliği gibi artıları getirmesi hizmetidir.
Diğer bir deyiş ile bu konuyu örnek ile anlatmak gerekirse, sizin hedef kitlenizin ihtiyacı örnek olarak pantolon veya etek ise, ve müşteriler internet üzerinde etek veya pantolon diye arama yaptıklarında; e mağaza veya eşyalarınızın tanıtımının yapıldığı web sitesinin sadece ana sayfasının değil, tüm içeriğinin bulunabilir, üst sıralamalarda çıkar hale getirilmesi için yapılan bir takım çalışmalara biz SEO hizmeti diyebiliriz.
Günümüz gelişen pazarında SEO hizmeti ise tamamen bir ihtiyaç haline gelmiş, gelişmiş ülkelerde bu sektör ve konu üzerine uzmanlar ve şirketler hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Burhan Emre Uzun ise bu noktada siz müşteri ihtiyaçlarını, kitle ve hedef söz gibi ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size uygun çözüm planı ile SEO hizmetini uzman ekibi ve SEO konusunda tecrübeli ekibi ile sunuyor.
Burhan Emre Uzun ve ekibi olarak sunduğumuz SEO iş başlıkları ise şöyledir:

Site İçi ve Site Dışı SEO Optimizasyonu

Website SEOSite içi SEO optimizasyon hizmetinde web sitenizin kod yapısı, içerik, boyut ve diğer seo kriterlerine uygun olarak bir şekilde optimizasyon yapılarak sitenizde hem performans, hem de arama sistemi üzerinde çalışan örümcek adı verilen sistemlerin internet sitesine daha uygun bir şekilde girerek sitenizde yer alan tüm bilgileri daha uygun şekilde kayıt edebilmesini sağlıyoruz.
Site dışı optimizasyon hizmetinde ise, Google arama motoru başta olmak üzere arama motorlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmada hedef anahtar kelime veya anahtar kelimelerde organik yani doğal bir şekilde web sitenizin kurallara uygun olarak, hiçbir tehlikeye atılmadan üst sıralarda çıkmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

 Anahtar kelime, Rekabet ve Kitle Analizi

Rekabet içerisinde olacağınız rakiplerinizin yapabileceği atakları önceden planlamak SEO hizmetinde çok büyük bir önem taşıyor. Çünkü hedef kitlesini iyi tanımak rekabet ihtiyaçlarına yönelik gelecek çalışmaları ve pazar hedef kitlesinin iyi anlaşılarak piyasaya uygun bir SEO hizmeti sunulması için çok büyük önem taşımaktadır.


SEO KitlesiAnahtar kelimeler ise rekabetin en büyük belirleyici kilit noktalarından biri olup, hedef kitlenin internette yapacağı aramalar sonucunda sizin sitenize yetecek en büyük
sorunlardan biridir. Bu noktada sadece bir söz fayda sağlamıyacağı gibi, herkes tarafından arandığı kabul edilen bir anahtar kelimenin de rekabet oranının çok büyük olacağı ve büyük bir pazar olduğu da iyi bilinmelidir. Örneğin; Facebook gibi bir anahtar kelimede çıkmak çok büyük bir çaba, masraf çıkacağı gibi, yeni bir kelime veya, bölgesel SEO hizmeti ile rekabet azalabilir.”Facebook oyun” gibi bir anahtar kelimeden de hit ve diğer avantajlar sağlanabilir.
Rekabet ise bu noktada tıpkı bir futbol takımının sahada yapacağı eylem planı örneği , rakibine karşı alacağı saldırı, savunma gibi taktiklerin iyi belirlenerek, hedef kitledeki rakiplerin bu ve buna benzer çalışmalar yapıp yapmadığının iyi analiz edilerek, gelecekte veya şimdilik olan tüm çalışmaların ilk sezilere çevrilerek altyapı ihtiyaçlarının sağlanmasıdır.

Siz de seo hizmeti almak istiyorsanız websitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn4Share on Facebook0

22 yorum. Yorum yapmak istiyorum!

Mustafa Gül
05 Ağustos 2014 11:25

Çoğu firmanın SEO Hizmetinden faydalandım.Fakat anahtar kelime ve kitle analizi hizmetini ilk defa sizde gördüm.Helal olsun , tebrik ederim.

Cevapla
Tunahan Şenel
12 Ekim 2014 14:17

Bir çok arama motoru optimizasyonu uzmanı gördüm henüz sizin gibi örnekleme biçimi ile üst düzey birine rastlamadım. Girdiğim çoğu seo sitesinde “İlk sıraya çıkarılır, %100 yükselme” gibi klasik cümleler kullanılıyor. Mustafa adlı arkadaşa katılıyorum. Kitle analizi son dönemde Seonun olmazsa olmazlarından ve bir çok seo hizmeti veren firma kitle analizi yapmıyor.

Cevapla
Alphan Girgin
12 Ekim 2014 14:20

Piyasadaki bir çok SEO hizmeti veren firmaların aksine, işini bilen, tam olarak ne istediğini bilmeyen müşterilerine analiz sonucu yönlendirerek olumlu sonuca ulaşmayı sağlayan bir hizmet. Başarılarınızın devamını dilerim..

Cevapla
Emre Uzun
12 Ekim 2014 14:22

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Alp Bey.

Cevapla
Uğur Çiftci
12 Ekim 2014 14:59

Webmasterların en önemli eksiklerinden birisi plansızlık ve sabırsızlık. Sizinde yaptığınız gibi iyi bir analiz ve doğru kelimelerle üst sıraya çıkmak sitenin ileriye gidişinin temelini oluşturuyor. Güzel hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Cevapla

Çeşitli seo taktiklerinin yer aldığı güzel bir web siteniz var. Gerçekten web sitenizi iyi yerlere getirmek istiyorsanız mutlaka belli başlı ve güncel seo uygulamalarından yararlanmanız gerekmektedir. Sizde güzel bir dille yazmışsınız. Ellerinize sağlık.

Cevapla
Bertug Erdem
12 Ekim 2014 15:40

İnternet hayatım boyunca bir çok seo danışmanı olduğunu idda eden bir arkadaşlar gördüm. Ama bu kadar planlı, görevine sadık bir arkadaş göremedim. Seo analiz sonuçlarına göre hizmet verebilen biri olduğunu görünce gerçekten mutlu oluyorum. Hizmetleriniz için tek tek teşekkür ederim.

Cevapla
Sezai Acima
12 Ekim 2014 17:22

Yazı gerçekten kilit noktalara değinmiş. Özellikle futbol oyunu gibi benzetme gerçekten kafada kalıcılığı sağlamakta.

Cevapla

Günümüzde her site yöneticisi, mutlaka SEO hizmeti almak zorunda kalıyor. Ya da kendi çalışmasını yapmak zorunda kalıyor. Bu noktada benim düşüncem haytta olduğu gibi, internet ortamında da her işi uzmanına bırakmak gerektiğidir. SEO Hizmeti nedir sorusuna cevap niteliğinde bir yazı ile bize gerçek bir seo uzmanı olduğunuzu kanıtlamışsınız adeta.

Cevapla
Erdem Altınay
02 Aralık 2014 19:25

Açıkçası konuya bakmadan önce her sitede gördüğüm klasik cümlelerle karşılaşacağımı sanmıştım ama öyle olmadı. Hem Seo’yu hem de çalışmalarınızı o kadar güzel anlatmışsınız ki devamı olsa en az 1 saat daha okurdum :)

Cevapla

Piyasada kendini SEO uzmanı olarak tanıtan ve webmaster mecrasına yeni başlayan insanlardan paralar sömüren bir “Mega Holding” kafasını yaşayan insanlardan bıktık artık hocam. Seo hizmetinde deneyimli kişilere ihtiyaç var piyasada sizin gibi deneyiminden ve fikirlerinden faydalanacağımız kişiler olmalı.

Cevapla

Kendimce bir seo çalışması yapmaya çalışıyorum. Ancak profesyonel biriyle çalışmak bu konuda daha mantıklı bir şey. O yüzden seo çalışması yaparken bir takım masrafları da gözden çıkarmak lazım.

Cevapla

Webmaster sitelerinde ve forumlarında çok konuşulan, tartışmaya açılan SEO konusunu ben de araştırdım. Edindiğim genel izlenim ise şu yönde: SEO yapmanın belirli bir yöntemi yok gibi bi’şey. Yazı güzel ancak bi’kaç SEO eklenti isimlerini de paylaşsaydınız tadından yenmezdi. Muhabbetle.

Cevapla

En can alıcı nokta Anahtar kelime, Rekabet ve Kitle Analizi bir tek bu sistemi anlayamıyordum yazıyı okuyunca daha bir bilgi birikimimi oldu anahtar kelimelerin gücü ve sıralamadaki etkileri hakkında güzel bilgiler paylaşmışsınız teşekkürler

Cevapla

Öncelikle seo hizmeti alacak arkadaşlar için söylemem gerekir ki, seo sabır ister. Kısa vadede önemli bir kelime sıralamasında verim beklenmesi yanlış olur. Bu yüzden kelime analizinde belirtilen sürelerin dışında daha erken bir beklentinin olmaması size hayal kırıklığına uğratabilir.

Cevapla

Seo hizmeti konusunda bende aktif olarak hizmet vermekteyim ve şunu görüyorum seo hizmeti almak isteyenlere verilen acayip komik rakamlar yüzünden sektör kan kaybetmektedir. Tabi küçük rakamlarla elde edilemeyen başarısızlıklar sonrası gerçek anlamda seo hizmeti verenlere de şüphe ile yaklaşılmasına neden olmaktadır.

Cevapla
Serkan Akçay
04 Şubat 2015 15:31

Hocam sizi sürekli takip ediyorum da Seo bölümü için bir SORU-CEVAP kısmı açsanız bence çok iyi olur.

Cevapla

Daha once 1 arkadaşıma yaptığınız çalışmayı yakından takip ettim. Sizi referans olarak gosterdi. Fiyatlarınızda gayet uygun. Ben de websiteme seo calışması yaptırmak istiyorum. Mail adresimden iletisim kurarsanız sevinirim.

Cevapla

Mail adresinize bir adet mail yolladım. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)

Cevapla
Ahmet Süslü
27 Mart 2015 17:30

Şu anahtar kelimelerden yükselmenin en büyük taktiği tanıtım yazısı mıdır hocam ?

Cevapla
Emre Uzun
28 Mart 2015 15:58

Bu tür soruları Seo Soru – Cevap bölümünden iletirseniz sevinirim fakat burdan da bir seferliğine cevap vermiş olayım.

Anahtar kelimelerde yükselmek öyle sandığınız kadar kolay bir işlem olmayabiliyor bazen. Aslında bu anahtar kelimeye göre değişen bir durum. Bu durumu sadece tanıtım yazılarına bağlamak doğru olmaz. Tanıtım yazısı olmadan da arama motorlarında ilk sıralara yerleşimler olabilir. Fakat tanıtım yazısı tabiki bu duruma bir artı sağlamaktadır.
Kıssadan hisse Seoyu ne tanıtım yazısından ibaret bir oluşum olarak algılamalısınız ne de ayrı bir oluşum olarak. Seo ve tanıtım yazısı iç içe girmiş oluşumlardır.

Cevapla
Arda Gürman
17 Ocak 2016 09:09

Tebrik ederim güzel bir site olmuş. Seo hizmeti olarak detaylı bir anlatım.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir