Petzimo’nun Mobil Uygulamalarına Özel Avantajları Kaçırmayın

Sanal mağazalarda birçok markada farklı ürün grupları aynı anda görüntülenebiliyor ve hızlı bir şekilde alışveriş yapılabiliyor. Sektörel anlamda da gelişen e-ticaret siteleri sayesinde, günümüzde evcil hayvan ihtiyaçları da internetten karşılanabiliyor. Günümüzde web sitelerin yanında mobil uygulamalar sayesinde daha kolay alışverişler yapılabiliyor. Özellikle, evcil hayvan ihtiyaçlarının online mağazası Petzimo.com, web siteden yapılan alışverişlerin yanında Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da sektördeki istikrarını koruyor.

Online pet shop alışveriş sitesi Petzimo.com’da yer alan tüm ürünlere Android ve iOS mobil uygulamalarıyla da hızlı bir şekilde erişilebiliyor. Örneğin; Android yazılımı kullanan tablet ya da telefonunuz için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmoblabs.tappz.petzimo linkine tıklayarak Petzimo Adroid mobil uygulaması üzerinden pet shop alışverişi yapabilirsiniz. Android cihazınıza indireceğiniz uygulamayla alışverişlerinize mobil uygulamalara özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Cihazınız iOS yazılımı kullanıyorsa farklı bir mobil uygulama indirmeniz gerekiyor. Bunun için; https://itunes.apple.com/tr/app/petzimo/id1102417919 adresine tıklayarak cep telefonu ya da tabletinize Petzimo iOS mobil uygulaması indirilebilir ve her an her yerde pet shop alışverişi yapabilirsiniz. iOS cihazlarla uyumlu uygulamayla da mobil kullanımlara özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Petzimo mobil uygulamalarında, Petzimo.com’da olduğu gibi geniş bir kategorilendirme var. Sitedeki tüm ürünleri görüntüleme seçeneği bulunan mobil uygulamalarda; kuru ve yaş mama çeşitleri, ödüller, besin takviyeleri, mama ve su kapları, pire ve parazit koruma ürünleri, bakım ürünleri, temizlik ürünleri, aksesuarlar, taşıma çantası, tasmalar, oyuncaklar, yuvalar, tuvalet ürünleri, evcil hayvan kapıları, kuşlar için kraker ve aksesuar çeşitleri, kemirgen yemleri ve aksesuarları satın alınabiliyor.

Her iki mobil uygulama üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile girişi yaptıktan sonra “Sepete Ekle” seçeneğine tıklayarak ürünleri alışveriş sepetinize atabilirsiniz. “Sepetim” sayfasındaki “Satın Al” seçeneğine tıklayarak önce adres ekleme, ardından ödeme seçeneğini işaretleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Petzimo mobil uygulamalarındaki ödeme seçenekleri Petzimo.com web sitesindeki alışverişlerde de olduğu gibi online kredi kartı, havale ve kapıda nakit ya da kredi kartı olarak size sunuluyor.

Sosyal ağlarda paylaşın : Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Facebook0
Etiketler: petizmo,

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir